این شرکت در زمینی به مساحت ۱۰۰۰۰ متر مربع در منطقه صنعتی سازمان یافته الازیگ در سال ۲۰۰۶ تأسیس شد و سعی دارد تا با راهکارهای خاص خود به بازار های داخلی و خارجی خدمت کند. صنعت خودرو، قطعات سایش و ریخته گری های ویژه به عنوان بازار مورد نظر تعیین شده است.۷۰ درصد این بازار برای صادرات اختصاص داده شده است.

نانو متالورژی، با کادر مهندسی مجرب خود، همانطور که از نامش پیداست، به علم متالورژی اهمیت داده است و قبل از شروع تولید، با مطالعات تحقیق و توسعه خود، پیشرفت های جدیدی را در زمینه ریخته گری انجام داده است که مهمترین آنها ریخته گری بی متال و تری متال میباشد.

طیف محصولات شامل دیسک ترمز، درام ترمز، فلایویل، قطعات یدکی ماشین آلات، قطعات یدکی برای انواع تجهیزات ساختمانی و کشاورزی است.

نانو متالورژی با ظرفیت سالانه ۷۲۰۰ تن و مجموعا ۳ خط تولید با قابلیت های ریخته گری PIK، SFERO و فولاد در خدمت شماست.

شرکت ما با سرمایه گذاری هایی که در سال های اخیر انجام داده شروع به طراحی و ساخت محصولات زیرساختی کرده است که این محصولات به عنوان ریخته گری SFERO و PIK درنظر گرفته شده اند. محصولات اصلی ریخته گری SFERO ما عبارت اند از: دریچه های فاضلاب، گریت های آب باران، دریچه های منهول تلفن و سفارشات ویژه..

دریچه های فاضلاب GGG50 و گریت های آب باران مطابق با استاندارد TS1478 EN 124 تولید می شوند. شرکت ما دارای گواهی انطباق کیفیت TSE و گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2008 می باشد.